СПОРТ НА ТВ

СПОРТ НА ТВ

ТВ-ПРЕНОСИ: КАКВА Е ОВАА ВОЈНА КОГА УКРАИНА Е СЕКАДЕ – ЕВРОВИЗИЈА, СИ ИГРА ФУДБАЛ, КОШАРКА…

Зоран Иге
14:00 ТЕНИС АТП Мец на Sportklub 1 20:45 ФУДБАЛ Лига на нации од УЕФА Шкотска – Украина на Sportklub 5 20:45 ФУДБАЛ пријателски меч Сан...
СПОРТ НА ТВ

ТВ-ПРЕНОСИ: СТРУМИЦА ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ, ПАРТИЗАН – РАДНИЧКИ, АТП МЕЦ…

Зоран Иге
12:00 ТЕНИС АТП Мец на Sportklub 1 16:30 РАКОМЕТ Супер лига на Србија Партизан – Раднички на Arena Sport 1 19:30 ОДБОЈКА Лига на шампионите...
СПОРТ НА ТВ

ТВ-ПРЕНОСИ: СУПЕР ДЕРБИ ЕЛМАС ПРОТИВ МИЛАН, АЛИОСКИ СО АЛАНИЈА, КОШАРКА ФИНАЛЕ ШПАНИЈА – ФРАНЦИЈА

Зоран Иге
14:30 ФУДБАЛ Прва дивизија на Холандија ПСВ – Феенорд на Sportklub 1 15:00 ФУДБАЛ Прва лига на Македонија Скопје – Брегалница на МТВ 1/3 17:15...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе