СПОРТ НА ТВ

ФУДБАЛ ФЕНЕРБАХЧЕ – ПАРТИЗАН, ФЛУМИНЕНЗЕ – КОРИНТИАНС…ТВ-преноси

Кашива – Кашима, фудбал Јапонска лига, 11,30 ч. на Спортклуб 3

Фенербахче – Партизан, фудбал, пријателски меч, 18,30 ч. на Аренаспорт 5

Флуминензе – Коринтианс, фудбал Бразилска лига, 21,30 ч. на Аренаспорт 1

 Подолу е комплетната понуда:

ТВ ПРЕНОСИ

Од категоријата

ВИМБЛДОН ПОЛУФИНАЛЕ, ФУДБАЛ КИНЕСКА ЛИГА…ТВ-преноси

Зоран Иге

ФУДБАЛ НЕСТОР ПРОТИВ РОМА НА МУРИЊО, СТОЛЕ КАЈ ОСАСУНА, МАНЧЕСТЕР – АРСЕНАЛ…ТВ-преноси

Зоран Иге

ТВ-ПРЕНОСИ: СУПЕР ДЕРБИ ЕЛМАС ПРОТИВ МИЛАН, АЛИОСКИ СО АЛАНИЈА, КОШАРКА ФИНАЛЕ ШПАНИЈА – ФРАНЦИЈА

Зоран Иге

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе