СПОРТ НА ТВ

ФУДБАЛ КЕЛН – МИЛАН, ТОТЕНХЕМ – СЕВИЉА…ТВ-преноси

11:00 Тенис ВТА Лозана полуфинале на Спортклуб ХД

12:00 Фудбал Јапонска лига Нагоја – Кавасаки на Спортклуб 3

13:00 Фудбал пријателски меч Тотенхем – Севиља на Аренаспорт 1

19:00 Фудбал пријателски меч Келн – Милан на Спортклуб ХД

Овде е комплетната понуда

https://shampion.mk/?page_id=1482

Од категоријата

ФУДБАЛ: НЕСТОРОВСКИ СО УДИНЕЗЕ ПРОТИВ МИЛАН, ШКУПИ – МАКЕДОНИЈА ЃП, ПСЖ – МОНПЕЛЈЕ… ТВ-ПРЕНОСИ

Зоран Иге

ТВ-ПРЕНОСИ: БОСАНСКА,РОМАНСКА ЛИГА…

Зоран Иге

ЕЛМАС ВО ФИРЕНЦА, БРЕГАЛНИЦА – МАКЕДОНИЈА ЃП, МАКЕДОНИЈА – СЛОВЕНИЈА…ТВ-преноси

Зоран Иге

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе