СПОРТ НА ТВ

ФУДБАЛ ДОРТМУНД – ВАЛЕНСИЈА, ТЕНИС, КОШАРКА…ТВ-преноси

11:00 Тенис ВТА Хамбург на Спортклуб 2

11:00 Тенис АТП Хамбург на Спортклуб 1

19:00 Фудбал пријателски меч Дортмунд – Валенсија на Спортклуб 2

Овде е комплетната понуда

https://shampion.mk/?page_id=1482

Од категоријата

ФУДБАЛ: АКАДЕМИЈА ПАНДЕВ – БРЕГАЛНИЦА, СИЛЕКС – РАБОТНИЧКИ, ВЕСТ ХЕМ – МАНЧЕСТЕР СИТИ, КЕЛН – ШАЛКЕ…ТВ-преноси

Зоран Иге

ФУДБАЛ: ПОЧНУВА МЛАДИНСКАТА ЛИГА НА УЕФА КАДЕ Е ПОБЕДА, ПСЖ – ЈУВЕНТУС, ДИНАМО З. – ЧЕЛЗИ…ТВ-преноси

Зоран Иге

ФУДБАЛ КИНЕСКА, СРПСКА, БУГАРСКА ЛИГА, ТЕНИС БУДИМПЕШТА…ТВ-преноси

Зоран Иге

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе