Роналдо

Фудбал

РОНАЛДО: МОЖЕМЕ ДА ПОБЕДИМЕ СЕКОГО НА СВЕТОВ!

Зоран Иге
Македонија вечерва е на мегдан со Португалија, во баражот за Светското првенство. Пред дуелот во Порто, во домашниот тим во фокусот е Кристијано Роналдо. „Имаме...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе