СПОРТ НА ТВ

ФУДБАЛ БЕНФИКА – ФУЛАМ, САО ПАОЛО – ФЛУМИНЕНЗЕ…ТВ-преноси

13:00 Мотокрос Светски шампионат Чешка на Еуроспорт 2

15:00 Тенис АТП Бастад на Спортклуб ХД

15:00 Тенис ВТА Будимпешта финале на Спортклуб 5

18:00 Фудбал Супер куп на Белгија Бриж – Гент на Аренаспорт 4

21:00 Фудбал Бразилска лига Сао Паоло – Флуминензе на Аренаспорт 2

21:15 Фудбал пријателски меч Бенфика – Фулам на Аренапремиум 2

https://shampion.mk/?page_id=1482

Од категоријата

ФУДБАЛ КЕЛН – МИЛАН, ТОТЕНХЕМ – СЕВИЉА…ТВ-преноси

Зоран Иге

ФУДБАЛ ДАНОСКИ ВО ИВАЊИЦА, БАРДИ ВО АДАНА…ТВ-преноси

Зоран Иге

ФУДБАЛ АНГЛИЈА – ИЗРАЕЛ ФИНАЛЕ ЕП У19…ТВ-преноси

Зоран Иге

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе