Зоран Иге

Avatar photo
https://shampion.mk - 1430 Објави - 0 Коментари
Пинг-понг

ПРИЛЕПЧАНИ НАИДОА НА ПРЕСИЛНИ РИВАЛИ ВО РОМАНИЈА!

Зоран Иге
Денеска се случи дебито на европска сцена на македонскиот пингпонгарски шампион Младост 96 од Прилеп. Во Трофејот на Европа, на Европската пингпонгарска унија, во романскиот...
Пинг-понг

ОСТАНАА БЕЗ ТРОЈЦА, НО НЕ СЕ ПРЕДАВААТ!

Зоран Иге
Утре, сабота, во романскиот град Одорхеи ќе се одржат натпреварите од Трофејот на Европа, според Европската пингпонгарска унија, куп на кој ќе учествува македонскиот шампион...
Таленти

ПУБЛИКАТА ЌЕ ГО ВИДИ ТИМОТ ЗА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ!

Зоран Иге
За младинскиот фудбалски тим на Победа денешниот е последен натпревар сезонава дома, а прв на Градскиот стадион „Гоце Делчев“ во Прилеп. Затоа ова е прва...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе