Фудбал

Фудбал

СТОПЕРОТ НА ПОБЕДА ВО НОВА УЛОГА!

Зоран Иге
Во последните неколку сезони, во прволигашки и второлигашки ранг, незаменлив во одбраната на Победа на позицијата стопер беше Филип Стомнароски. Меѓутоа, по настапите во есенскиот...
Фудбал

ВЕЧЕРВА, ПО 12 ГОДИНИ, МЕЧ ВО САЛАТА „МАКЕДОНИЈА“!!!

Зоран Иге
Изненадување! Предмалку добивме најава за спортски настан во салата „Македонија“ во Прилеп. Не е грешка. Во овој објект вечерва (21 часот) ќе биде мечот Победа...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. ДА Повеќе